دیزل ژنراتور سایلنت

دیزل ژنراتور سایلنت یا کم صدا یکی از کاربردی ترین انواع مولد برق می باشد که با صدای کمتر از ژنراتورهای معمولی انرژی مکانیکی را به الکتریکی تبدیل می کند. این نوع ژنراتور دارای اتاقک های بی صدا و عایق بندی شده به نام کانوپی هستند که بدنه تمام فی داشته و در برابر شرایط محیطی مقاوم هستند. ما در این مقاله مزایای انواع دیزل ژنراتور سایلنت، اجزای سازنده و نحوه عملکرد، کاربرد و نکات مهم در خرید و قیمت آنها را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

دیزل سایلنت چیست؟

دسترسی به برق برای تمام فعالیت های عمرانی و صنعتی در محیط های مختلف از ابتدایی ترین امکانات مورد نیاز می باشد. در محیط های درمانی و مسی نیز نمی توان از نقش بسیار مهم برق چشم پوشی کرد. اما به دلایل مختلف ممکن است همیشه به برق شهری دسترسی وجود نداشته و به همین دلیل از مولدهای تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریکی در این شرایط استفاده میشود که البته صدای زیادی دارند. دیزل ژنراتور سایلنت  نوع خاصی از این تجهیزات می باشد که البته برق را با آلودگی صدای کمتری تولید می کند. دیزل ژنراتور بی صدا نوع خاصی از موتورهای برق می باشد که دارای اتاقکی به نام کانوپی بوده و از انتشار صوت به فضای بیرون جلوگیری می کنند. اتاقک فی نصب شده بر روی این ژنراتورها دارای لایه هایی از مواد عایق بوده و به همین دلیل تا حد زیادی صدای دیزل را کاهش می دهند. البته لازم به ذکر است که هیچ یک از مدل های دیزل ژنراتور سایلنت بی صدا نمی باشند، اما همگی نسبت به موتورهای معمولی آلودگی صوتی کمتری دارند.

 

 

https://rcipower.com/product-category/selective-equipment-of-diesel-generator/super-silent-canopy-and-container/

نمایندگی دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور پرکینز

دیزل ژنراتور بادووین

دیزل ,ژنراتور ,برق ,سایلنت ,های ,صدای ,دیزل ژنراتور ,ژنراتور سایلنت ,می باشد ,بی صدا ,باشد که ,دیزل ژنراتور سایلنت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانستنی ها parsadl2 کاشانه مدرن بلاگ هایپر آرایشی مطالب مفید سعید جلیلی (ایذجی) ساخت انواع گیفت عقد عروسی بله برون فروش عمده پوشاک ارائه بهترین خدمات حقوقی فروشگاه اینترنتی مدیناس