تاریخچه کمپانی پرکینز:

داستان پرکینز با دو مرد خارق العاده آغاز می شود: فرانک پرکینز و چار چپمن. فرانک یک فرد مبتکر و پرانرژی بود، در حالی که چار یک نابغه مهندسی بود و در کارگاهش و دور از کانون توجه کار می کرد. آنها پول زیادی نداشتند، اما استعدادهای مکمل و ایده بزرگ داشتند. تمرکز آنها از ابتدا بر روی موتور دیزل بود که معتقد بودند می تواند صنعت موتور را متحول کند. در آن زمان، موتور دیزل یک موتور سنگین و با دور کند بود. ایده چار این بود که با طراحی مجدد آن به عنوان یک واحد پرسرعت، بتواند با رقیب بنزینی آن رقابت کنند. فرانک کارآفرین، به نوبه خود، می‌توانست تأثیری را که چنین موتوری بر تولیدکنندگان موتور می‌گذارد، ببیند و با قدرتی فوق‌العاده به بازاریابی آن پرداخت. بلافاصله پس از تاسیس این شرکت، اولین موتور دیزلی پرسرعت آن ها ظاهر شد، Vixen 4 سیلندر. پیشرفت آن ها با تولید نسخه قدرتمندتری به نام The Wolf دنبال شد و شرکت سازنده موتور هامبر شروع به استفاده از آن در کامیون های خود کرد. امروزه، پرکینز از تمرکز اصلی خود بر بخش موتور و کشاورزی گسترش یافته و در بخش های ساخت و ساز و تولید برق نیز کار می کند. ارتباط پرکینز در طول سال‌ها با دیگر غول‌های مهندسی بین‌المللی، به‌ویژه خرید پرکینز توسط کاترپیلار در دسامبر 1997، به این شرکت کمک کرده است تا این موتور، تخصص فنی بی‌رقیب جهانی خود را توسعه دهد.

کمپانی پرکینز در سال 1932 در پیتربورو، انگلستان تأسیس شد. در طول سال‌ها، پرکینز کاتالوگ موتورهای خود را گسترش داد و هزاران مشخصات مختلف موتور، از جمله موتورهای دیزلی و بنزینی را تولید کرد. امروزه، پرکینز یکی از تامین کنندگان پیشرو در جهان موتورهای دیزلی و گازی است. در سال 1998، شرکت کاترپیلار، مدیریت پرکینز را نیز بر عهده گرفت. با استفاده از موتورهای پرکینز، شرکت کاترپیلار، به قطب ساخت موتورهای دیزلی تبدیل شد. این شرکت شعبات مختلفی در برزیل، چین، هند، ژاپن، سنگاپور، بریتانیا و ایالت متحده آمریکا دارا می باشد.

 

مزایای دیزل ژنراتور پرکینز

  • هیچ وقفه ای در عملیات کسب و کار شخص، سیستم روشنایی، ماشین آلات و سیستم های کامپیوتری با وجود دیزل ژنراتور پرکینز به وجود نمی آید.
  • با استفاده از دیزل ژنراتور پرکینز سیستم های امنیتی هیچگاه خاموش نمی شوند و درنتیجه اموال شما از دست سارقین در امان است.
  • یخچال ها و فریزرها به صورت پیوسته کار می کنند و فساد مواد غذایی به وجود نمی آید.
  • با قطع جریان برق، دیزل ژنراتور پرکینز به سرعت به مجموعه اضافه می شود و برق تولید می کند.
  • با استفاده از دیزل ژنراتور پرکینز می توان خاموش روشن کردن دستگاه ها را از راه دور و از طریق اینترنت انجام داد و از آن برای مانیتور کردن تجهیزات استفاده کرد.
  • مزیت استفاده از سوخت دیزل به جای بنزین، در دیزل ژنراتور پرکینز، توانایی ذخیره کردن آن در طولانی مدت است. همچنین کارایی سوخت دیزل بالاتر است و استفاده از آن امن تر است.
  • هزینه عملیاتی دیزل ژنراتور پرکینز مقرون به صرفه است.
  • طراحی جمع و جور دیزل ژنراتور پرکینز، باعث صرفه جویی در فضا می شود.

 

 

 

https://rcipower.com/product-category/iran-couple-diesel-generator/perkins-diesel-generator/

نمایندگی دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور پرکینز

دیزل ژنراتور بادووین

پرکینز ,دیزل ,ژنراتور ,موتور ,استفاده ,موتورهای ,دیزل ژنراتور ,ژنراتور پرکینز ,استفاده از ,موتورهای دیزلی ,کار می ,دیزل ژنراتور پرکینز ,دیزل ژنراتور پرکینز،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کائوناشی سرگردان نگره*علیرضا زارعی کرج رایان حفاظت حیات وحش و زیستگاه‌های ایران سوالات استخدامی آموزش و پرورش 1401 cpardaz مجله کسب و کار دانلود آهنگ جدید | یزد موزیک جدیدترین مرجع خبری ایران و جهان