نمایندگی دیزل ژنراتور ولوو:

دیزل ژنراتورهای ولوو  Volvo Power Generation  به دلیل قابلیت اطمینان بی چون و چرای خود در سراسر جهان شناخته شده اند. این ژنراتورها راه حل قابل اعتمادی برای پروژه های بحران از قبیل بیمارستان ، مرکز داده ، ستاد بحران ، مگا مال و … می باشد. به طور گسترده در سراسر جهان در طیف وسیعی از کاربردها از دیزل ژنراتور Volvo استفاده می شود که همگی نتایج بسیار خوبی را رقم زده اند. شرکت صنایع کوپله رعد عاملیت فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های دیزل ژنراتور Volvo در این مقاله به برخی از سوالات و چالش های شما در زمان خرید پاسخ می دهد.

شرکت VOLVO یک شرکت سوئدی مشهور است که در سال 1927 تاسیس شد. این برند مدت هاست با سه ویژگی متمایز کننده : کیفیت، ایمنی و مراقبت از محیط زیست خود را به جهان شناسانده است. ولوو پنتا، یکی از زیر مجموعه های گروه  VOLVO می باشد که تخصص در تولید موتورهای مولد نیرو یا ژنراتور، موتور خودرو و موتور دریایی دارد. فناوری داشتن شش سیلندر در قدرت های بالای دیزل ولوو پنتا ، باعث شده است این کمپانی در مصرف سوخت و آلایندگی از رقبای دیرینه خود پیشی بگیرد. مزایای متعدد کمپانی ولووپنتا از جمله کیفیت کاملا رقابتی ، ارائه خدمات پس از فروش جهانی ، تعدد قدرت در سایزهای متفاوت ، صرفه جویی در مصرف سوخت ، دقت بالا در عملکرد و عمر طولانی ، باعث شده است نظرات مشتریان داخلی و خارجی به این کمپانی دوچندان شود.

 

مزایای استفاده از یک دیزل ژنراتور ولوو:

دیزل ژنراتور  volvo، در مقایسه با موتور بنزینی به دلایل زیر بسیار کارآمدتر و ارجح است :

  1. موتورهای دیزلی مدرن توانسته اند معایب مدل‌های موتورهای دیزلی قدیمی که سر و صدای بالاتر و هزینه‌های تعمیر و نگهداری زیادتری داشتند را پوشش دهند و مرتفع کنند. دیزل ژنراتورهای ولوو، کم صداتر ، کم هزینه تر و مصرف سوخت پایین تری در مقایسه با موتورهای بنزینی با اندازه مشابه دارند، همچنین تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارند.
  2. دیزل ژنراتور volvo دستگاه قابل اعتمادی می باشد. هیچ جرقه ای در دیزل ژنراتور volvo وجود ندارد، چراکه سوخت آن خود به خود مشتعل می شود. عدم وجود شمع یا سیم جرقه، هزینه های تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور ولوو را کاهش می دهد. هزینه سوخت به ازای هر کیلو وات انرژی تولیدی، سی تا پنجاه درصد کمتر از موتورهای بنزینی تمام می شود.
  3. محصولات دیزل ژنراتور کمپانی ولوو، از فناوری کنترل هوشمند تزریق سوخت الکترونیکی با عملکرد بالا و قابلیت اطمینان بالا استفاده میکند. آنها دارای مزایایی همچون عملکرد خوب درزمان راه اندازی، پایداری ولتاژ و فرکانس، عملکرد قابل اعتماد، راندمان خوب و توانایی خوب برای انطباق با هرگونه شرایط آب و هوایی می باشد.
  4. دستگاه دیزل ژنراتور Volvo با داشتن عملکرد مناسب در شرایط بحران ، کیفیت بالا و خدمات تضمین شده در مقایسه با سایر محصولات مشابه ، محصولی است که در اولویت خرید قرار دارد.

 

 

https://rcipower.com/product-category/iran-couple-diesel-generator/volvo-diesel-generator/#top

نمایندگی دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور پرکینز

دیزل ژنراتور بادووین

دیزل ,، ,ژنراتور ,volvo ,سوخت ,های ,دیزل ژنراتور ,می باشد ,ژنراتور volvo ,مقایسه با ,تعمیر و ,دیزل ژنراتور volvo

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مُهرسازی یاسین رشت کتابخانه یاس آخرین پژواک باران سلامت و تندرستی همگانی آرزوی من است. دپون‌ژا شنگول العلما پرواز روی زمین جت پرینتر صنعتی و لیبل چسبان اتوماتیک beroozha